Gümüş lazer markalama

Gümüş lazer markalama: Geleneksel endüstriyel yöntem, altın ve gümüş gibi kıymetli parçalarda çoğunlukla oyma işçiliği kullanmıştır. Geçmişte altın ve gümüş gibi pahalı parçaların oyma-kakma gibi üretiminin yapılmış olmasının önemli nedeni bu kıymetli parçaları özelleştirmek ve kişiye özgü kılmaktır. Altın ve gümüşlerin üzerlerine anlamlı yazılar yazılarak da ürünlerin özel olması sağlanmıştır.

Gümüş Lazer Markalama

Günümüzde takı üretiminde farklı farklı malzemeler ve kıymetli metal alaşımlar kullanılıyor. Lazer teknolojisiyle pek çok metalin kazınabildiği gibi altın ve gümüşü de kolaylıkla kazımakta ve markalama yapmaktadır. Lazer teknolojisi, kuyumcu ve sarraflarında kullanmış olduğu üretim ve desenleme yöntemleri arasına girmiş olan desen ve markalama konusunda hayli kolaylık sağlamaktadır. Bu alanda yaratıcı tasarımlar çok önem kazanmıştır. Tasarımcıların hayallerindeki ürünü ortaya çıkarabilecekleri kolay yöntemlerden bir tanesi olan Lazer ile Altın ve Gümüş Markalama, tasarımların rahatlıkla ortaya çıkmasını sağlamıştır. Lazer markalama teknolojisiyle altın ve gümüş dahil olmak üzere tüm kaynaklarda markalamanın beraberinde kazıma, kesim ve renklendirme işlemi de yapılmaktadır.

Altın lazer markalama

Makinalarımızın profesyonelliği ve profesyonel ekibimiz sayesinde hayallerinizi, sizi yansıtan ve size özel olmasını arzu ettiğiniz altın ve gümüş ürünleri hayal olmaktan çıkarıp gerçek hayata sunabilir ve bu ürünlerinizi arzu ettiğiniz alanda rahatlıkla kullanmanızı sağlayabiliriz. İsterseniz seri olarak üretebilir tüm Türkiye’yle buluşmasına olanak sunabiliriz.

Dilerseniz kendi üretimimiz olarak satışa sunmuş olduğumuz lazer markalama makinelerinden edinerek atölyelerinizde, çalışma alanlarınızda, dükkanınızda ve hatta evinizde bile rahatlıkla

Gümüş Lazer Markalama Ankara

Kuyum ürünlerinizi kişiye özgü tasarımlara dönüştürüp pazara sunabilir ya da kendiniz de kullanabilirsiniz. Öte yandan atık oranı en aza indirgenmiş olan makinamızın yanında kapalı ortamlarda zararlı toz ve gazları emmesi açısından opsiyonel olarak sunmuş olduğumuz emiş ünitelerimiz de mevcuttur, gönül rahatlığıyla kapalı ve dar ortamlarda kullanabilirsiniz