Ahsap Markalama

Ahşap Lazer Markalama ve Ahşap Lazer Kazıma işlemi yapılacak olan her ürüne marka, logo, yazı, model, seri no, numaratör, tarih, barkod basım işleminin kalıcı olmasını istiyorsanız doğru noktadasınız Damla Reklam olarak, Ahşap Lazer Markalama ve Ahşap Lazer Kazıma işlemlerinde kullanılan teknoloji ve son sistem makinelerimizle en kötü şartlarda bile ilk günkü halini koruyan, okunurluğu silinmeyen markalama, lazer kazıma, lazer markalama, lazer işaretleme işlemlerinizi kaliteden taviz vermeden, uygun fiyatlara uyguluyoruz.

Markalama basılacak olan Ahşap ürününüze lazer markalama ve lazer kazıma işlemleriyle lazerle yazı yazma, lazerle harf yazma, lazerle isim yazma, lazerle logo çizme, lazerle fotoğraf baskısı, lazerle seri numarası ekleme, kare kod (QR Kod) gibi işlemleri kısa bir süre içinde nitelikli, uygun maliyetli ve kısa bir süre içinde gerçekleştiriyoruz.

Ahşap Lazer Markalama ve Ahşap Lazer Kazıma ile ürünlerinize logo, amblem, model, tarih seri numarası, etiket, barkod, fotoğraf, şekil, telefon, adres, imza vb baskı işlemleri yapılabilir.

Ürünleriniz, hediyeleriniz, reklamınız hafızalara kazınsın istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Ahşap Lazer Markalama

Lazer Ahşap Kazıma, Lazer Ahşap markalama işlemlerinizi gerçekleştirirken ürünlerinizin, hediyelerinizin üzerine kesinlikle kesici alet veya kimyasal madde kullanmıyoruz. Lazer Ahşap Kazıma, Lazer Ahşap markalama işlemleri, lazerin kuvvetli ışınları kullanılarak ürünlerinize, hediyelerinize işleniyor. Böylelikle ürünlerinizde en ufak deforme ya da değer kaybı yaşanmıyor. Ahşap Lazer Kazıma, Ahşap Lazer markalamanın en büyük avantajı, uzun süre geçmesine rağmen, en zorlu şartlarda bile ilk günkü niteliğini, belirginliğini ve okunurluğunu korumaktadır. Siz de vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir, cazip fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.