Metal Lazer Markalama

METAL LAZER MARKALAMA ANKARA

Metal Etiket,Makina Etiketi,Ankara Lazer Markalama,Metal Parça Üzerine Kazıma,Lazer Kazıma, Alüminyum Markalama,Alüminyum Kazıma,Barkodlu Etiket,QR Kodlu Etiket,Karakod Etiket,Kalem, anahtarlık, saat, çakmak, gözlük, çanta klipsi, fermuar, usb bellek, altın, gümüş, bakır, krom, alüminyum, yüzük, kolye, bilezik, kaşık, bıçak, termos, endüstriyel ürünler, makine parçaları, asansör butonları, medikal aletler.

Markalama Nedir?

LAZER MARKALAMA ANKARA


Markalama işlemini kısaca tanımlamak gerekirse bir çeşit oymacılık işlemi olarak tanımlayabiliriz.Yani Lazer Işınlarıyla Metalin veya Herhangi Bir Parçanın Kazınmasıdır.

Lazer Markalama Uygulamasının Kullanıldığı Alanlar

Lazer markalama işlemini bir çok metaryel üzerinde (metal, plastik, sert madenler, ahşap vb..) markalama işlemini hızlı yüksek kalitede ve sessizce uygulayan bir yeniliktir. Her sektörün ihtiyacını karşılamaktadır.Lazerle markalama işleminde her çeşit harf, rakam, 2D kodlama, sembol, barkot, logo’ların markalama işlemini pratik bir şekilde yapıyoruz.

Lazer markalama sistemimiz 5 mikron çözünürlülüğü ile medikal sektöründe medikal gereçlerin 2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak markalanmasına olanak sağlamaktadır. Markalama teknolojisi ile birçok sektöre hizmet vermekteyiz medikal, otomotiv, kalıp, elektronik, promosyon, makina vb. bir çok sektörde hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Lazer Markalama’nın Faydaları

Lazerle Markalama işlemi bir çok sektörde imalatçıların tercihi haline gelmiştir bunun nedeni ise lazer markalama işlemi uygulanan metaryele ayrı bir kalite katar görsel açıdan temiz ve gösterişli bir işlemdir.Ürün üzerine markalama işlemi yapıldığı için çok kalıcıdır,aşınma ve yıpranma yaşanmaz. Diğer bir nedeni ise lazer markalama teknolojisi getirdiği yenilikler ile hem zaman hem fazla malzeme sarfiyatını ortadan kaldırarak maliyet oranını ciddi ölçüde düşürür.

LAZER MARKALAMA İMALATÇISI