Plastik Markalama

Plastik Lazer markalama işleminin kullanıldığı alanlara, teknolojik cihazların dış aksamında kullanılan plastik kısım ve teknolojik aksesuarlar, oyuncaklar, hediyelik eşyalar, promosyon ürünler ve kırtasiye ürünleri aklımıza gelen faaliyet alanlarıdır. Plastik lazer markalama gerçekleştirilirken ürünün üstünde hiçbir kimyasal madde ve kesici alet kullanılmamaktadır. Markalama işlemi yalnızca lazerin kuvvetli ışınlarıyla yapılmaktadır.

Bu sayede lazer markalama, lazer kazıma yapılan hiçbir ürüne zarar gelmemektedir. Plastik Lazer Markalama ve Plastik Lazer Kazıma işlemi Plastik olan her ürüne marka, logo, yazı, model, seri no, numaratör, tarih, barkod basım işleminin kalıcı olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Speed Reklam olarak, Plastik Lazer Markalama ve Plastik Lazer Kazıma işlemlerinde kullanılan teknoloji ve son sistem makinelerimizle en kötü şartlarda bile ilk günkü halini koruyan, okunurluğu silinmeyen markalama işlemlerinizi uyguluyoruz.

Plastik olan her ürününüze lazer markalama ve lazer kazıma işlemleriyle lazerle yazı yazma, lazerle harf yazma, lazerle isim yazma, lazerle logo çizme, lazerle fotoğraf baskısı gibi işlemleri kısa bir süre içinde nitelikli bir biçimde gerçekleştiriyoruz.

Plastik Markalama ve Plastik Lazer Kazıma ile ürünlerinize logo, amblem, model, tarih seri numarası, etiket, barkod, fotoğraf, şekil, telefon, vb baskı işlemleri yapılabilir.