Metal Etiket qr Kodlama

QR kod ve barkod etiketler uzun süre ürünlerin üstünde kalması gerekli olan ve mümkün olduğunca sektöre göre dış mekanlarda da kullanılması tercih edilen etiket türlerindendir. Bu sebeple alüminyum üzerine basılmaları bu etiketlerin uzun süre kullanılabilmesini olanaklı hale getirir.

Alüminyum malzemenin dayanıklılığı ve aşınmalara karşı dirençli olması barkod etiketlerin temel hedeflerini problemsiz şekilde yerine getirmesini sağlar. Farklı şekillerde ve ebatlarda kesilebilen alüminyum barkod etiketler otomotiv, makine, elektronik sanayi ve endüstri gibi çeşitli sektörlerde kullanım alanı bulmaktadır.

Barkod Etiket Kullanım Alanları

Metal barkod ve metal QR kod etiketler firmaların logolarını da barındıracak formda gerektiğinde renkli olarak imal edilebilirler. Etiket imalatının genelinde olduğu gibi QR barkod etiket taleplerinde de müşterilerin beklentileri önceliklendirilir. Ürünlerin üzerine uygulaması yapılabilen alüminyum QR barkod etiketleri zamanın izlerinden etkilenmedikleri için iç ve dış mekanlarda kalıcı çözümler sunmaktadır. Isıya, rüzgara, yağmura dayanıklı olmaları ve kolay monte edilebilmeleri metal etiketlerin avantajını çoğaltmaktadır.

Zarif tasarımları ve en ideal baskı yöntemleri sonucu alınan harika sonuçlar alüminyum üzerine QR barkod etiket basımının tercih edilme sıklığını arttırmaktadır.

Siz de ürünlerinizin bilgilerini dijital ortama aktaracak teknolojik özelliklerinde; şık, nitelikli, dayanıklı ve markanızı yansıtan QR barkod etiket ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Taleplerinizi profesyonel ekibimize ayrıntılı olarak ileterek hemen teklif alabilirsiniz.