Cam Lazer Markalama

Cam olan her ürününüze lazer markalama ve lazer kazıma işlemleriyle lazerle yazı yazma, lazerle harf yazma, lazerle isim yazma, lazerle logo çizme gibi işlemleri kısa bir süre içinde nitelikli bir biçimde gerçekleştiriyoruz.

Düşük kurşun içeriği ve neticesinde ortaya çıkan daha homojen yapı nedeniyle, daha uzuz olan dökme camları kazımak genel olarak daha kolaydır. Pahalı olan el üfleme camlar veya kristal camlarda, malzemede lazer kazıma esnasında çıkan ısı ile şiddetlenen ve bu şekilde camın kırılmasına sebep olabilecek gerginlik olabilir.
Cam Markalama ve Cam Lazer Kazıma ile ürünlerinize logo, amblem, model, tarih seri numarası, etiket, barkod, fotoğraf, şekil, telefon, vb baskı işlemleri yapılabilir.

Cam lazer markalama gerçekleştirilirken ürünün üstünde hiçbir kimyasal madde ve kesici alet kullanılmamaktadır. Markalama işlemi yalnızca lazerin kuvvetli ışınlarıyla yapılmaktadır. Bu sayede lazer markalama, lazer kazıma yapılan hiçbir ürüne zarar gelmemektedir.

CO2 lazer kazıma makinası ile, pencere camı veya ayna gibi düz malzemeleri, koni şeklindeki veya yuvarlak malzemeleri, şarap veya şampanya bardağı gibi bardakları veya her türde şişeyi lazer ile kazıyabilirsiniz.