KURUMSAL

BIZ KIMIZ?

2003 Yılında kurulan firmamız; Reklam sektörüne yön vererek kendini geliştirmekte ve dogru paralelde son teknoloji makinalar ile firmalarınızın ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

MISYONUMUZ

Hayata geçirilecek ve yapılacak her işte müşterilere, Dayanıklılık – Devamlılık – Güvenlik konularında tam çözüm sağlaması için çalışılır.

DAMLA REKLAM, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu işlerinizi bütünsel algılar. Bu bakışla, tek elden, eksiksiz ve entegre çözümler üretir.

VIZYONUMUZ

Sunduğumuz tüm hizmetlerin müşterilerimizde öncelikle verimlilik, kurumsal çeviklik, sadece kurum içi değil kurumlar arası entegrasyona hazır, toplamda rekabet avantajı oluşturacak çözümler olması temel iş yaklaşımımızı ortaya koymaktadır.

KALITE POLITIKAMIZ

Faaliyet Alanımızda

Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve Sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, Aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır…

Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak Müşteri Coşkusu (sadık, memnun Müşteriler) yaratmak için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, Kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir.